skendehu

Otvorené

10.00 - 21.00

Letná terasa

10.00 - 21.00

Menu

11.00 - 14.00

Alacarte

10.00 - 21.00

Vitajte v reštaurácii CORVIN

Chutné jedlo, priateľský personál,
Útulná atmosféra a pozitívne emócie!

V našej reštaurácii kombinujeme najnovšie trendy modernej kuchyne, inovatívne zariadenia a technológie s tradičnou kuchyňou a štýlom varenia. Tradícia a inovácie idú ruka v ruke – táto idea tiež utvára našu filozofiu varenia a prístupu k zákazníkom. V meniacom sa jedálnom lístku denne podávame jedlá slovenskej aj svetovej kuchyne. Reštaurácia je zameraná na moderné myšlienky a hosťom sa snažíme ponúknuť nielen skvelé jedlá ale aj pocity.
Image
Prečo si vybrať nás

Najlepšia voľba pre vás

Reštaurácia realizuje rôzne rodinné oslavy, stužkové, zásnuby, narodeniny, svadby, krstiny pomaturitné stretnutia triedy a obchodné rokovania až pre 75 osôb.

Reštaurácia CORVIN vo Veľkom Mederi sa nachádza na Poľovníckej ulici vedúcej k termálnemu kúpalisku.Tiché prostredie, vysoko kvalitné jedlá a nápoje, zdvorilé služby charakterizujú túto reštauráciu. Bola otvorená v máji 2011 postavená je v modernom štýle, ponúka špeciality domácej, stredomorskej a medzinárodnej kuchyne, zabezpečuje pohodlie 85 hosťom. Reštaurácia je vybavená klimatizáciou a moderným odsávacím systémom. . Travertínom odeté stĺpy a klenby so špecifickými farbami robia toto miesto zvláštnym. V chladných zimných mesiacoch spríjemňuje večery útulný krb, ktorý zvyšuje príjemnú atmosféru tohto miesta. V letných horúcich dňoch 130 ľuďom poskytuje tienistá záhradná terasa dokonalú zábavu so živou hudbou a zábavou.Skúsený a zdvorilý personál reštaurácie zabezpečí návštevníkom príjemnú atmosféru, ktorá v nich zanechá milé spomienky.Srdečne očakávame našich milých hostí na mieste, kde sa príjemne cítia mladí, rodiny, pracovné kolektívy v kultúrnom prostredí, kde je hosť vždy na prvom mieste. Naša reštaurácia denne od 9.00 hod. do 22.00 hod. srdečne očakáva tých, ktorí chcú konzumovať v štýlovom prostredí s priateľským personálom jedlá a nápoje vyrobené z kvalitných produktov v podobe menu alebo a la carte. Každý týždeň ponúkame čerstvé menu za primerané ceny a podmienky pre našich návšteníkov.

Specialné ponuky

Image

Steaky

Image

Koktaily

Preskúmajte našu reštauráciu

Galéria

SKONTROLOVAŤ DOSTUPNOSŤ

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
8:00 - 11:00 (Raňajky)
11:00 - 22:00 (Obed/Večera)

Sobota - Nedeľa
8:00 - 11:00 (Raňajky)
11:00 - 22:00 (Obed/Večera)

+421 907 785 847

Image
Online rezervácia

Zarezervujte si stôl už teraz a užite si chute

+421 907 785 847
Image

František Polák

Executive Chef

Jedlá ponúkané našou kuchyňou sú vyhotovené z tých najkvalitnejších surovín od domácich pestovateľov a chovateľov, a rovnako aj z vlastného chovu, vždy kontrolované, zdravé a čerstvé.Dúfame, že aj Vy si nájdete v našej ponuke niečo pre seba.

LETNÁ TERASA

CORVIN

Image

Veľmi radi Vás privítame v letných mesiacoch na terase reštaurácie CORVIN. Terasa má 130 miest na sedenie a poskytuje príjemnú stredomorskú atmosféru s otvoreným výhľadom v záhradnom prostredí, kde Vás vo večerných hodinách obklopíme tanečnou hudbou a zábavným programom. Na záhradnej terase ponúkame aj ala carte menu, ktorú sme rozšírili o sezónne večerné menu. V horúcich letných dňoch a večeroch Vás osviežia fresh limonády, kokteily a čapované pivo.

 

Adresa

Polovnícka 310/ 61, Veľký Meder, 932 01

SLOVAKIA

Nasleduj nás

Kontakt

info@corvinpenzion.sk

+421 907 785 847